ZAPRASZAM NA KAWE

Nazywam się Milena Sztypka i jestem autorką tego małego, internetowego światka. Mam 24 lata i od ponad dwóch lat urozmaicam swoje życie bardzo inspirującym zajęciem jakim bez wątpienia jest blogowanie. I przyznam szczerze, że nie miałam jeszcze okazji próbować w swoim życiu tak rozwijającej aktywności.

Prywatnie podróżuję pomiędzy 3 moimi miejscami na ziemi, bo nie potrafiłam zdecydować się na jedno. I choć pakowanie jest uciążliwe to już sama podróż przynosi tylko piękne widoki i całą masę wspomnień.

Jestem absolwentką studiów o specjalizacji edukacja obronna i bezpieczeństwo publiczne, ale ten kierunek nie porwał mnie na tyle, by iść tą drogą dalej. Ciągle poszukuję i uczę się nowych rzeczy. Póki co to mnie najbardziej fascynuje.

Konkretna droga w życiu? To chyba nie dla mnie. Lubię deptać kilka różnych ścieżek naraz.

O BLOGU

NAJLEPSZA PORA to motywujący i rozwijający w różnych aspektach życia blog lifestylowy, podany w bardzo kreatywnej formie.

O ZYSKACH

Postaram się pokazać Ci jak osiągnąć większe zadowolenie z życia i docenić to co dzieje się tu i teraz. Bo tylko na tyle masz realny wpływ.

O NAS

Ja Tobie, a Ty mnie. Będziemy pokazywać jak można lepiej. Bo choć to miejsce, w którym jesteśmy jest dobre to perspektywa tego co za rogiem skłania do rozwoju i prowadzenia życia z korzyścią. Do takiego będę Ciebie i siebie zachęcać.

TERAZ JEST NAJLEPSZA PORA NA ŻYCIE Z KORZYŚCIĄ

Nieustannie czekamy na bardziej sprzyjające warunki. Tak ja też czekam. Pozwalamy w ten sposób przeciekać życiu przez palce. Dni przemijają, a my nadal stoimy w tym samym miejscu. Pragniemy wielu rzeczy, ale wykonanie tego pierwszego kroku oddzielającego od siebie pomysł i realizację odkładamy w nieskończoność.

Też kiedyś czekałam na to, że życie podstawi mi pod nos to o czym marzę. Skoro inni dostawali, mnie też się należało, bo oczywistym było myślenie, że przyszło im to ot tak. Nie myślałam wtedy o istotnej kwesti, że tylko Ci, którzy ciężko pracują, dostają to czego pragną. Nic nie przychodzi w życiu samo.

Dlatego zakasałam rękawy i postanowiłam brać od życia więcej. Możesz mi w tej podróży po marzenia towarzyszyć.

RAZEM POSZUKAMY NIEZAWODNEGO SPOSOBU NA

POCZUCIE SZCZĘŚCIA TU I TERAZ

Przyszłości nie da się w pełni zaplanować. Przeszłość potrafi wlec za sobą złe emocje. Jedyne co pewne to dziś. Bądź i żyj tu i teraz.

ROZWÓJ W RÓŻNYCH KIERUNKACH

Choć wymaga to pracy i zaangażowania to jesteś w stanie nauczyć się każdej rzeczy. W życiu nie miałam styczności z budowaniem stron internetowych, a mimo to krok po kroku udoskonalam to miejsce.

WYTRWAŁOŚĆ W DĄŻENIU DO CELÓW

Bo postawienie przed sobą celu to dopiero początek. Najtrudniejsze jest osiągnięcie mety. Droga bywa trudna, ale gra jest warta świeczki.

ŻYCIE Z KORZYŚCIĄ I CZAS DLA SIEBIE

Nie ważne z czego będziesz ją czerpać. Korzyść dla Ciebie może płynąć z każdego kolejnego kroku. Ale nie tylko ciągłe działanie jest ważne. Równowaga i czas dla siebie pozwala nam utrzymać radość z tego co robimy.

POZYTYWNE NASTAWIENIE DO ŻYCIA I LUDZI

Bo choć czasami brak nam optymizmu i mamy ochotę ponarzekać, to jednak o wiele prościej żyje się, kiedy w kieszeni masz różowe okulary.

SKUTECZNĄ ORGANIZACJĘ CZASU I SIEBIE

By planowanie zadań nie kończyło się tylko na ich pięknym spisaniu. Zorganizowany człowiek to taki, który zadania wykonuje, a nie kolekcjonuje w notesie.

"Głęboko wierzę, że życie jest takim, jakie sami wykreujemy. Ktoś dał nam plastelinę i kazał lepić. Po swojemu. Czasem nieudolnie, czasem zaskakująco dobrze. Wedle własnych pragnień, oczekiwań i życzeń."
o mnie
milena sztypka
autorka bloga najlepszapora.pl

OGLĄDAJ KULISY I ŚLEDŹ MNIE W SOCIAL MEDIACH